Luxusné izby

Naše izby sú individuálne navrhnuté luxusné priestory, zariadené moderným dizajnovým nábytkom, takže si môžete oddýchnuť v skutočnom luxuse. Pre maximálne pohodlie máme postele King a elegantné kúpeľne s vlastnou kúpeľňou.

vynikajúce jedlo

V našej reštaurácii FABRICA 22 na Vás čaká skutočný kulinársky zážitok! Podávame jedlá maďarskej a medzinárodnej kuchyne s moderným nádychom a ponúkame najlepší výber nápojov k jedlám pre dokonalý gastronomický zážitok.

Krásne mesto

Strávte s nami viac času a objavte krásy Komárna! Mesto na Dunaji je jedným z kultúrnych a turistických centier krajiny. Jeho poloha, prírodné zaujímavosti a historické budovy sú v regióne jedinečné.

Vitajte v HOTELI EUROPA – výnimočnom mieste pre výnimočných hostí.

Hotel EUROPA KOMARNO sa nachádza v centre mesta, v blízkosti mestského parku a oázy zelene, 5 minút chôdze od známeho Alžbetinho mosta, ktorý spája Slovensko a Maďarsko.
Železničná a autobusová stanica sú vzdialené 15 minút chôdze.

Najbližšie medzinárodné letisko

HU / Budapest Liszt Ferenc Letisko 100 km https://www.bud.hu/en
AT / Vienna Schwechat Letisko 149 km https://www.viennaairport.com
SK / Bratislava M.R. Štefánika 99 km https://www.bts.aero/en/

Vitajte v modernom a štýlovom hoteli Europa, vo svete hier, zábavy a chutných jedál a nápojov.
Tím hotela Europa Vám praje skvelé zážitky, príjemný pobyt a čarovné sny.

Výnimočné miesto pre výnimočných hostí.

48 dizajnovo zariadených izieb s konceptom „magických snov“ na pohodlných matracoch z dielne starých majstrov Vám zabezpečí pohodlný spánok a oddych počas celého pobytu.

RESTAURÁCIA FABRICA 22

RESTAURANT FABRICA 22 je naše spoločné dedičstvo z čias starej lodenice. Interiér je industriálny a bol navrhnutý tak, aby sme sa naozaj cítili v meste priemyslu. Ponúka sezónne špeciality a obľúbené jedlá európskej kuchyne.

Podujatia